Jak uzyskać sponsoring od WoodClub?

WoodClub powstał, aby pomóc w rozwoju fingerboardowej społeczności w Polsce! Chcesz, abyśmy Cię sponsorowali? Czytaj dalej!

Użyj hashtagu #WoodClubSponsorMe i oznacz nas

Najlepszym sposobem na uzyskanie od nas sponsora jest użycie hashtagu #WoodClubSponsorMe i oznaczenie nas, abyśmy zauważyli wszystkie posty, które dodajesz z naszymi produktami.

Nie możemy zagwarantować, że zasponsorujemy wszystkich, ale dzięki temu hashtagowi na pewno Cię zauważymy! Regularnie monitorujemy ten hashtag!

 

  

Zespół WoodClub

Zespół WoodClub składa się z riderów, którzy pasjonują się fingerboardami i których wybraliśmy, aby stali się częścią naszej fingerboardowej rodziny. Riderzy tworzą treści na naszych i swoich mediach społecznościowych, zarówno w postaci filmików, jak i zdjęć, na których reprezentują markę WoodClub.

Dzięki sponsoringowi staniesz się częścią  rodziny WoodClub i otrzymasz od nas darmowe produkty (fingerboardy, rampy, akcesoria itp.), będziesz miał wyłączny dostęp do wszystkich naszych nowych produktów i być może stworzymy z Tobą niestandardową kolekcję fingerboardów!

Często zadawane pytania

Jak często powinienem dodawać posty na Instagramie z hashtagiem ?
Im częściej i bardziej regularnie używasz hashtagu #WoodClubSponsorMe w swoich postach i oznaczasz nas, tym bardziej prawdopodobne jest, że Cię wybierzemy.
 
Czy otrzymuję darmowe produkty?
Tak! Uzgodnimy z Tobą, co chciałbyś otrzymać i będziemy regularnie wysyłać Ci fingerboardy i rampy za darmo.
 
Co muszę zrobić, aby uzyskać sponsora?
Oto lista rzeczy, które musisz spełnić:
  • Uwielbiasz fingerboardy!
  • Jesteś fanem WoodClub!
  • Wiesz, jak robić dobre filmy!
  • Regularnie tworzysz treści fingerboardowe na swoim Instagramie!
  • Chcesz budować fingerboardową społeczność w Polsce!

 

Jeśli czegoś nie rozumiesz, napisz do nas na info@drewniane-fingerboardy.pl, a chętnie Ci pomożemy!